top of page

FAQ

Môžem vrátiť obraz alebo ho vymeniť za iný?

Zakúpený obraz sa nedá vrátiť ani vymeniť. Obraz si pred zakúpením viete obzrieť aj osobne v ateliéri. Ak ste si kúpu rozmysleli, je potrebné ma kontaktovať emailom ešte pred vyexpedovaním zásielky (info@jezekart.sk). V prípade poškodenia zásielky kuriérskou spoločnosťou je nutné spísať protokol priamo pri prevzatí zásielky a následne ma kontaktovať s ďalším postupom.


 

Maľuješ obrazy aj na zákazku?

Áno, maľujem aj na zákazku, samozrejme však s prihliadnutím na môj osobitý štýl. Klient si môže vybrať farebnú kombináciu, veľkosť plátna, prípadne orámovanie, ak je potrebné. Môžete sa inšpirovať už existujúcimi maľbami, prípadne zaslať fotku Vašej izby, kde by mal obraz visieť. Budem s Vami v kontakte pre prípadné drobné zmeny v maľbe. Cena sa odvíja od práce a veľkosti obrazu a bude komunikovaná vopred.  Ak máte záujem o obraz na zákazku, prosím kontaktujte ma prostredníctvom formulára v sekcii Kontakt.

 


Maľuješ aj iné veci na zákazku?

Mojom portfóliu nájdete rôzne doplnky, ako napríklad vianočné gule, kvetináče, obaly na mobily, náušnice atď. Sú cenovo veľmi prijateľné, no zároveň stále unikátne a ručne maľované. Prakticky som otvorená pomaľovať na zakázku takmer hocičo. Ak máte záujem o z zákazkové doplnky, prosím kontaktujte ma prostredníctvom formulára v sekcii Kontakt.

 


Aké techniky maľby využívaš?

Na tvorbu mojich obrazov používam špongiu, špachtľu, štetce, valčeky farby v aplikátoroch a podobne. Niektoré diela sú doplnená o zlaté, strieborné, či medené fóliové kúsky, ktoré dodávajú maľbe akcent.

 


Kedy môžem očakávať zásielku s obrazom?

Maľba bude doručená 5-7 dní od zakúpenia. V prípade osobného vyzdvihnutia bude obraz pripravený k odberu po obdržaní platby na účet. Obrazy na zákazku sú zvyčajne hotové a dodané o 2-3 týždne.

 


Koľko stojí poštovné?

Poštovné za malé obrazy a doplnky do 100€ stojí 7€. V prípade kúpy obrazu nad 100€ je poštovné zdarma po celom Slovensku.
Osobný odber je samozrejme bezplatný.

 


Dajú sa obrazy vidieť niekde naživo?

Áno, dajú. Obrazy je možné vidieť v mojom ateliéri po dohovore na adrese Štvrtok na Ostrove. 

 


Je kurz vhodný aj pre začiatočníkov?

Áno, kurzy sú vhodné aj pre úplných začiatočníkov, dokonca aj pre ľudí, ktorí nikdy nemaľovali. Abstrakcia síce nie je jednoduchá, ale pod vedením zvládne túto techniku každý.

bottom of page